Blog o języku francuskim.
Blog > Komentarze do wpisu

J|aime le soleil w pierwszej trójce rankingu popularności!

Cześć Kochani :) Jak to jest, że gdy nic nie piszę Wy siejecie taki zamęt na tym blogu? A może ta Wasza zwiększona aktywność wynika z powrotu z wakacji i kolejnego roku szkolnego? Chodź mam nadzieje, że blog odwiedzają również osoby starsze.

No cóż.. pragnę ogłosić, że w zestawieniu najchętniej odwiedzanych blogów w katalogu "Języki obce" znaleźliśmy się w tym tygodniu na 3 miejscu!

Tym samym prawdą jest, że nie ma rzeczy niemożliwych :) Przeszliśmy długą drogę zostawiając w tyle język hiszpański, niemiecki, chorwacki.. czy jesteśmy więc w stanie pokonać ostatni język? język angielski?

Głęboko wierzę, że tak. Nie bez powodu mówi się, że język francuski jest najładniejszym językiem świata. Chyba zgodzicie się ze mną? :)

Pozdrawiam.

niedziela, 27 października 2013, ioxx
Tagi: news

Polecane wpisy

Francais Present
Numer 30 październik-grudzień 2014
Tematyka najnowszego numeru
Zapowiedzi

Mylène Farmer, właściwie Mylène Gautier (ur. 12 września 1961 w Pierrefonds w prowincji Quebec, obecnie część Montrealu) - francuska piosenkarka urodzona w Kanadzie, od dwudziestu lat obecna na francuskiej scenie muzycznej będzie gwiazdą Sobotniego Francuskiego Przeglądu Muzycznego!

CYKL ZAWIESZONY!
Francuski Hit Lata 2014
Citation du jour
"Je sais ce que je fais!" - Wiem, co robię!
Ostatnia aktualizacja bloga
20 września 2014 Godzina: 22:30
Ogólna liczba odsłon bloga w dniu 28 lipca 2013 roku wynosiła 14 tysięcy 958 wejść.